Буряк Кестрел F1
АМС_Агріматко, виробник – Sakata, Франція

Характеристики виробника

Середньопізній гібрид, вегетаційний період – 90 днів. Коренеплоди формуються округлої форми з гладенькою поверхнею, розетка листків невелика, розміщена вертикально, кореневий відросток невеликий. Цей гібрид є одним із стандартів якості та високої врожайності в країнах східної та західної Європи та США. Особливістю гібриду є висока вирівняність темно-червоного забарвлення коренеплодів як зовні, так і всередині, а також високий вміст цукру. Коренеплоди відзначаються високими смаковими якостями. Вихід товарної продукції – більше 90%. Стійкий колір після переробки, дозволяє використовувати його для виготовлення соку, який в деяких країнах використовують для виготовлення продукції дитячого харчування. Середня вага коренеплоду 300-400 грамів. Гібрид може використовуватись як ранньовесняна продукція (пучкова) і для закладання на довготривале зберігання (посів у другій половині липня). Призначений для свіжого споживання, переробки та зберігання.Результати

Це той приємний випадок, коли хочеться підписатись під кожним, навіть найдріб’язковішим пунктом в характеристиці гібриду, наданій оригінатором.
Добавити практично нема що, окрім як висловити подяку фірмі  Sakata за чудову розробку. Бурячки один в один, зберігають колір при термічній обробці і є дуже смачними.
Врожайність дуже висока і негативно позначитись на ній не змогла навіть травнево-червнева посуха на фоні високого температурного режиму. До того ж, без попереднього внесення органіки в ґрунт та лише раз піджививши, з одного погонного метра грядки зібрали більше як по 5 кг коренеплодів відмінної якості, середньою вагою одного біля 370 г.

Загальне враження

Прекрасний гібрид по всіх параметрах. Внесли до списку найкращих.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.