Цибуля Порей  Зимовий велетень
GOLDEN GARDEN, виробник – ТМ  “GOLDEN GARDEN»

Характеристики виробника

Середньопізній сорт. Вегетаційний період від сходів до збору 135-150 днів. Утворює довгі, плоскі, зелені листки та потовщене стебло із слабо вираженою цибулиною. Висота рослини 60-70 см, діаметр стебла 6-7 см. Вага однієї рослини 300-350 г. Урожайність 3-4 кг/м2.Результати

Сорт не може похвалитись довгим стеблом. Складається враження, що рослина має лише дуже розкішну зелену листову частину, адже при погляді на грядку найбільше впадає в око саме вона. Стебло також є, але загальна його висота лише 16-18 см, що вдвічі менше, ніж демонструють багато які сорти порею. Зате в ширину воно добряче розростається (до 4-5 см), через що рослини виглядають досить кремезними, добротними.

Стійкий до несприятливих погодних умов, вимогливий до родючості ґрунту та потребує систематичних підживлень (5-6 разів) на початкових етапах розвитку (травень-червень).

Загальне враження

Оскільки найціннішою частиною у порею є вибілене стебло, не можна сказати, що по цьому показнику Зимовий велетень займає лідируючу позицію серед інших сортів, але зовсім поганим його також не назвеш. В цілому – посередньо.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.