Rembek від Мурах
Засіб для захисту сільськогосподарських культур від садових мурах. Виробник ФОП Шевченко С.В. (Харківський р-н, с. Баїв, вул. Червоних партизан, 9).

Склад:

Висівки або мучка, цукор, рослинна олія, керосин, борна кислота, червоний перець, барвник, здрібнене сухе листя хризантеми або ароматизатор, лушпиння цибулі.

Призначення препарату:

  • Готова приманка для боротьби з садовими мурахами з особливо привабливим для шкідника смаком та запахом.

 

Ефект від використання:

  • Мурашка зникнуть із мурашника через 3-4 дні;
  • Тривалість дії препарату 2-3 місяці;
  • Період захисної дії 15-20 днів.

Застосування: зняти верхній пласт (2-3 см) ґрунту з мурашника і в залежності від його площі рівномірно розсипати по поверхні з розрахунку 3 г (одна чайна ложка) на 1 м2 площі. Місце внесення присипати ґрунтом або накрити фанерою, руберойдом, тощо.

 
Застосування:

Препарат Rembek використовувався для захисту посадок ранньостиглої, цвітної капусти, броколі, огірків від садових мурах. Застосовувався наступним чином: при виявлені мурашиних поселень на грядці та нанесення ними пошкоджень рослинам, навколо стебла відгорталась земля та розсипався препарат. Місце внесення присипалось ґрунтом. Після дощу при підсиханні ґрунту Rembek вносився повторно.

Препарат проявив посередню ефективність, що не дало можливості забезпечити рослинам надійний захист. З метою попередження пошкодження мурашками рослин, вбачається за доцільне проводити профілактичну обробку грядок починаючи із перших чисел травня. 

Препарат Rembek ідентичний препарату Rembek Супер.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь