Горох лущильний Вера

Гавриш, виробник – Група компаній «Гавриш», Росія.

 

Характеристики виробника: Ранньостиглий (48-63 дні від повних сходів до технічної стиглості) лущильний сорт. Стебло просте, висотою 55-65 см. Біб прямий або слабо вигнутий, верхівка загострена, довжиною 6-9 см, шириною 1,2-1,4 см, 6-8 насіннєвий. Горошок в технічній стиглості зелений, вирівняний по розміру. Смакові якості свіжого та консервованого горошку хороші. Цінність сорту: стабільна врожайність, дружне достигання, стійкість до полягання. Рекомендується для споживання в свіжому вигляді і для консервування. Рослини потребують опори. Врожайність зеленого горошку 0,7-1,2 кг/м2.

 

Технологія вирощування: посів насіння проведено без передпосівної обробки в кінці березня в два ряди з інтервалом в рядку 5 см. Сходи через 12-14 днів. Здійснено два підживлення на початку вегетації. Полив не проводився. Для підтримування рослин у вертикальному положенні використовувались опори.
Результати: Середньопізній сорт мозкового гороху. Рослини високі, 150-155 см та потребують опор. Цвітіння довготривале, розпочалось через 54 дні після сходів (02.06) і закінчилось через два тижні.

Біб злегка вигнутий човником. Горошини середнього розміру. В стручку знаходиться по 8-9 зерен. Смак задовільний.

Достигання та збір врожаю розтягнуті. Врожайність 0,5 кг/м2 чистого зерна технічної стиглості.

Загальне враження: Сорт не вразив ні смаковими характеристиками, ні врожайністю. До того ж, досить пізно вступає в період плодоношення. В загальному – посередньо.

 Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.