Горох мозковий Дінга

ТМ Агріматко, виробник – SАТІMЕХ, Німеччина.

 

Характеристики виробника: Середньостиглий високоврожайний крупнозернистий сорт. Стебло висотою 85-90 см. Боби довжиною 11 см, 9-10-ти зерні, в технічній стиглості темно-зелені. Відмінний смак і забарвлення зберігаються тривалий час. Стійкий до комплексу хвороб. Призначений для споживання у свіжому вигляді та консервації.
Результати: рослини висотою 80-85 см, потребують опор. Плодоношення розпочинається на 80-85 день від появи сходів. Боби красиві, витончені, із злегка вигнутими кінчиками, досить довгі (10-11 см), дуже добре наповнені зерном, адже містять по 9-10 повноцінних, досить величеньких горошин, приємного смаку. Плодоношення рясне, ознак захворювань помічено не було.

 

Загальне враження: в цілому сорт Дінга справив дуже приємне враження.

Сорт Дінга вирощувався одночасно від ТМ Агріматко та від ТМ Садиба Центр (придбано по ціні в два рази дешевшій, ніж від ТМ Агріматко). Обома виробником насіння зазначено відому німецьку компанію SАТІMЕХ. Рослини розвивались в ідентичних умовах, але по факту горох від ТМ Садиба Центр був набагато гірший і реально не схожий на сорт Дінга.

Відмінність полягала в пізнішому достиганні, через що нерідко траплялося зерно пошкоджене гусеницями горохової плодожерки. До того ж, стручки рівненькі, довжиною 7-8 см і містили 7-8 невеликих зернин. Горошок не здався смачним, адже молоде зерно було недостатньо цукристе, скоро старіло та набувало сильного горохового смаку. Загальна врожайність не на висоті.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *