Баклажан Прадо F1

Виробник – KITANO SEEDS, Японія

 

Характеристики виробника: Ранньостиглий сорт. Плодоносить китицями, по 3-4 плода грушевидної форми в одній китиці. Вага 250 г. Стійкий до стресів. Характеризується довгим періодом плодоношення, відмінними товарними та смаковими якостями.

 
Результати: гібрид цікавий тим, що цвіте та зав’язує плоди дійсно китицями. Спочатку розкривається цілий, такий собі, букетик із 3-4 квіточок з якого одночасно розвивається 2-3 баклажана.  Через це кущ просто обвішаний плодами округло-продовгуватої форми. Їх вага може досягати майже 300 г, але щоб не перенавантажувати кущ, краще із збором не затримуватись і збирати частіше нехай менших, але якісніших і більше по кількості плодів. До того ж, у перестояних баклажанів швидко наростає насіння, що негативно позначається на якості приготованих з них страв.

Гібрид стійкий до несприятливих умов вирощування, вимогливий до родючості ґрунту та постійного надходження поживних речовин. В стадію плодоношення вступає на 75-й день після висадки розсади.

Загальне враження: високоврожайний гібрид з  інтенсивним плодоношенням, якому для розкриття закладеного потенціалу потребується систематичне підживлення.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.