Біб Царський врожай
Гавриш, виробник – Група компаній «Гавриш», Росія.

Характеристики виробника: Середньоранній (від сходів до дозрівання 72-80 днів), високопродуктивний сорт. Рослини прямостоячі, висотою 90 см. Боби м’ясисті, дуже довгі (35 см), широкі з рекордною кількістю великих зерен – 8 шт. Вирізняється рівномірним дозріванням і відмінними смаковими якостями. Рекомендується для споживання у свіжому виді або переробки. Рослинам потрібні підпори.

 
Результати: рослини високорослі, гарно кущяться та зав’язують в кожній пазусі листка по 2, а то і 3 стручка довжиною 7-8 см. В стручку знаходиться по 2-3 зернини середнього розміру.

Зовсім молоде насіння має світлий колір із легким фіолетовим вкрапленням, яке по мірі достигання бобу стає інтенсивнішим. При повному достиганні зерно набуває чорно-фіолетового забарвлення.

Загальне враження:  те, що виросло під назвою Царський врожай не відповідає опису сорту по довжині бобів та кількості зерна в стручку. Інформація про боби довжиною 35 см та кількість зерен 8 штук в кожному з них – справжнісінький фейк (фальсифікація), спрямований на обман споживача виключно з метою підвищити рівень продаж. Але якщо все це для когось не має значення, то при культивуванні даного «сорту», можна збирати доволі високі врожаї.

І ще одне застереження. У випадку пошкодження насіння гороховою зернівкою, на темній шкірці бобів складно помітити ознаки присутності шкідника.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.