Горох овочевий Преладо F1

IMG_2850Садиба центр, виробник – Syngenta, Голландія

 Характеристики виробника: Ранній, стійкий до стресів та хвороб, з підвищеним вмістом цукру! Самий ранньостиглий овочевий горох в Україні, період вегетації 70-74 дні. Сорт високоврожайний, не вимогливий до умов вирощування. Горошини середнього розміру, приємного солодкого смаку. Сорт стійких до хвороб, при понижених температурах може зберігатись в полі на протязі певного періоду часу не втрачаючи при цьому своїх товарних та смакових властивостей. Характеризується підвищеним вмістом цукру.  Для свіжого споживання та заморозки.

 Технологія вирощування: насіння посіяно без передпосівної обробки 26.03. Сходи 09.04 (через 14 днів). Через 14 днів отримали дружні сходи. Рослини особливого догляду не потребували. 29.04 та 07.05 підживили комплексними мінеральними добривами з мікроелементами. Мульчування грядки та полив не проводився. Вирощувався на опорах.

Результати: Скоростиглий гібрид гороху. Цвітіння почав через 42 дні, 21.05. Вегетаційний період від сходів до збору склав 65 днів. Достигання досить дружне, вихід продукції розпочався 13.06, закінчився 20.06. Рослини середньо рослі, потребують опор (висота 90-100 см). Горошини середнього розміру по 7-8 шт. в стручку. Хоча особливої цукристості не помічено, смакові характеристики в цілому непогані. Врожайність хороша.

Оцінка: дуже ранньостиглий, врожайний гібрид гороху. Дружня віддача врожаю добре підходить для консервування. Для споживання в свіжому вигляді не досить солодкий та хоча стручок залишається зеленим, скоро набуває характерного горохового смаку. Короткий вегетаційний період дає змогу на вивільненій площі провести вирощування другої черги городини.

Загальна оцінка за 5-ти бальною шкалою – 4.

Фото:

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.