Картопля Престо

Характеристики виробника:

Дуже ранній сорт з раннім формуванням шкірки та високою врожайністю. Основний врожай формується на 45-55 день після посадки. Звідси і назва «Presto», що означає «Швидко». Виведений у Німеччині (Власник – «Europlant Pflanzenzucht GmbH»). Бульби середньо-великі, овальної форми. Шкірка жовта, гладка. Вічка поверхневі. М’якуш жовтий. Смакові якості відмінні. Вміст крохмалю 12%, сухих речовин 19%. Незначне потемніння після варіння. Висока врожайність (400 кг з сотки) з великим відсотком товарних картоплин. Посухостійкість висока. Стійкий до картопляних нематод Ro1 та Ro4, Y – вірусу, скручування листя, чорної ніжки, ризоктонії. Дуже добре зберігається взимку – період спокою від середнього до високого.

 Технологія вирощування: попереднє пророщення та прозеленення (яровизація) 2-4 тижні. Передпосадкове протруювання спеціальними інсектоцидними препаратами з стимулюючим ефектом (Селест-Топ, Тирана, Нупрід 600). Висадка в другій половині квітня, два ряди на грядку, рослини в рядку розміщено через 35 см, схема посадки – шахматка. Глибина загортання – 8-10 см землі над картоплиною. Підживлення: 3-4 рази мінеральними добривами. Мульчування як обов’язкова складова агротехніки вирощування.  Перед цвітінням одна обробка фунгіцидним системним препаратом (Інфініто, Ридоміл Голд, Чемпіон)  сумісно з стимулятором росту (Імуноцитофіт, Емістим С, Потейтін ) та живильними компонентами (Реаком, Новоферт та інші). Збір – друга половина серпня.

Результати: Урожайність стабільно досить висока, в середньому сорт дає 350 кг з сотки, максимально збирали 403 кг з сотки. Бульби середньої величини, доля товарних картоплин 84-92%.

 Оцінка: Загальна оцінка за 5-ти бальною шкалою – 4.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.