Морква Настьона
ТМ DGH (Дельта Груп Холанд), виробник – не зазначено

Характеристики виробника

Середньостиглий (76-105 днів від сходів до технічної стиглості) сорт моркви, придатний для приготування соку. Коренеплоди оранжеві, циліндричні, вирівняні, гладенькі, з тупим кінцем, масою 80-150 г і довжиною 15-18 см мають маленьку серцевину, ніжну м’якоть і солодкий смак. Цінність сорту: підвищений рівень цукру, стійкість до стрілкування, хороша лежкість. Врожайність 2,5 – 6,6 кг/м2.
Результати

Не виключено, що на результати вирощування цього сорту вплинули несприятливі погодні умови, які проявлялись у вигляді ґрунтової посухи та високих температур повітря і мали місце в травні – середині червня цього сезону, але від Настьони очікували більшого.

Рослини з невеличким, компактним листовим апаратом, листова шийка не заглиблена. Коренеплоди вагою до 150-165, дуже довгі, по 22-25 см з тупим кінчиком і через те, що є тонкими, при вириванні часто ламаються. Без лопати морквину рідко коли вдається витягнути цілою із землі. Колір моркви насичено-оранжевий, серцевина середніх розмірів.

Очікували на ніжну м’якоть і солодкий смак, принаймні так обіцяли розробники сорту, але в коренеплодів із насіння ТМ DGH ні того, ні другого, на жаль, не знайшли. Насправді м’якуш виявився щільним, малосоковитим і зовсім не солодким.

Повний збір врожаю провели на 103-й день вирощування. При зберіганні в зимовий період морква сильно проростала та нерідко мала підгнилі кінчики.

Загальне враження

В цілому та зокрема через низькі смакові якості сорт Настьона від торгової марки DGH не отримав особливого схвалення.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.