Салат Кітаре
Професійне насіння. Виробник – «Рійк Цваан» (Нідерланди)

 

Характеристики виробника: Дуболистий тип салату. Великий, сильнорослий з середньо відкритою будовою головки прекрасної форми навіть в перезрілому стані. Привабливе за формою листя яскраво-зеленого кольору та насичений смак з горіховим відтінком. Підходить для вирощування протягом всього сезону (з початку березня до кінця серпня). Стійкий до стресів, стрілкування, внутрішніх некрозів.

Технологія вирощування: посів на розсаду 14.03. Висадка у відкритий ґрунт на 20-25 день розвитку з накриттям агроволокном до кінця квітня. Інтервал між рослинами в рядку 20 см. Поливи, підживлення, мульчування не проводились.
Результати: Абсолютно не примхливий. Розетка велика і складається з салатового кольору листків ніжної текстури та приємного смаку. Стійкий до перепаду температур, довго не стрілкується. Виробник запевняє, що салату притаманний насичений смак з горіховим відтінком. Сперечатись за відтінок не варто, але особливого горіха не відчутно. Та не зважаючи на це Кітаре є одним із вишуканих салатів дорогого цінового діапазону.

Загальне враження: однозначно, що салат дуже сподобався, загальна оцінка – відмінно.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.