Буряк Гарольд

Садиба центр, виробник – “Lark seeds”, США

 

Характеристики виробника: Середньоранній (65-70 днів) сорт столового буряку. Коренеплід округлий з гладенькою шкіркою. Внутрішнє забарвлення темно-бордове. Для сорту характерна однорідність коренеплодів, тривалий період зберігання, висока урожайність.

Технологія вирощування: висів насіння в кінці квітня гніздовим способом за якого в ямку одночасно клалось по 3-4 насінини. На грядці формувалось 2 ряди, відстань між рослинами в ряду 7,5 см. Перед висівом насіння рівчаки щедро поливались водою.  Перше прорідження посівів проведено в кінці травня, наступне через місяць. Рослини підживлювались один раз на початку червня. Грядку мульчували.

 
Результати: на жаль, виробником не було зазначено, що насіння буряку є багаторостковим, а тому посівного матеріалу витрачено більше, ніж потрібно. Густі сходи прийшлось серйозно прорідити. Коренеплід не можна сказати, що зовсім округлий, легка видовженість прослідковується. Шкірка тоненька, зрідка у верхній частині із світлими поперечними штрихами. Коренеплід має сортову схильність набувати великих розмірів. Середина темно-червона, майже однотонна, ніжна, солодкуватого смаку. Зберігається добре.

Загальне враження: врожайний сорт. Коренеплоди не мають вишуканого товарного вигляду та хотілося б темнішого внутрішнього забарвлення, але смакові якості на висоті.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.