Кукурудза Русалочка
Велес. Виробник – СПД Могилевський А.В.

Характеристики виробника

Середньоранній сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 86-92 днів, до біологічної 127-130 днів. Рослина висотою 180-230 см, листя середнє. Качани великі, циліндричні, завдовжки 20-25 см, формують 14-18 рядів зерен в кожному з яких  по 37-46 зерен. Довгі, вузькі зерна білого кольору розташовані непрямолінійними рядами, щільно прилеглими один до одного. Зерна мають високі смакові якості, які по 5-ти бальній шкалі оцінені в 4,8-4,9 балів, смак консервованих зерен 4,7 балів. Сорт рекомендується для використання в молочній стиглості у вареному та консервованому вигляді. Сорт посухостійкий і стійкий до захворювань.Результати

Цей сорт цукрової кукурудзи став ще одним відкриттям в категорії «найкраще» і зовсім не через низьку ціну насіння. Перед посівом розрізали пакетик, зазирнули всередину і побачене сильно засмутило, адже він був наповнений насінням різного калібру серед якого лежало багато ну дуже вже дрібного та занадто сухого. Просто не віриться, що з нього потім виросли такі чудові качани.

В цілому характеристики виробника відповідають факту. Рослини міцні, висотою більше двох метрів. Збір врожаю розпочинається десь на 95-98-й день від сходів. Качани добротні, довгі, великі, гарно наповнені чималими, щільно прилеглими, продовгуватими зернами білого кольору. Цю кукурудзу навіть можна назвати «зубатою», настільки незвично великі у неї зерна. Та найбільше приваблюють їстівні характеристики, адже цей сорт вподобали за ніжність та чудовий цукристий смак. Єдине, чого бракує – довшого терміну зберігання.

Загальне враження

Дуже сподобався через простоту у вирощуванні та високі смакові характеристики. Плюс якість і ціна приємно розбіглись в діаметрально протилежні сторони. Підсумкова оцінка – відмінно.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.