Кабачок Мостра F1

Профнасіння. Виробник – Клоз, Франція

 

Характеристики виробника

Дуже ранній гібрид кущового кабачка. В одній листовій пазусі формується 5-7 плодів. Кабачки циліндричні, світло-салатового кольору, однорідні, легко знімаються з куща, зберігають товарний вигляд і відмінні смакові якості. Завдяки маленькій насіннєвій камері формують велику м’ясисту частину. Кабачок відмінний для соління та консервації.

 

Технологія вирощування

Насіння посіяно на розсаду 08.04 в паперові стаканчики. У віці 13-ть днів (28.04) рослини пересадили на грядку під тимчасове накриття на період приживлення.

Оскільки в кінці квітня земля для насіння кабачка ще захолодна, 25.04 проведено другий посів насіння на розсаду, яку 07.05 у віці 5-ть днів висаджено на грядку без накриття.

В травні проведено два підживлення та мульчування грядки.
 

Результати

Даний гібрид кабачка має кущову форму, що дуже зручно для вирощування на вузьких грядках. Листя лапате, строкате: темно зелене із сріблястими мазками. Плоди циліндричні, салатового із світлішими вкрапленнями забарвлення та невеликою насіннєвою частиною.

Кабачки зацвіли 03.06, першій збір врожаю розпочато ще через 11-ть днів – 14.06 (60-й день після сходів). Кабачки другого посіву вступили в плодоношення дещо раніше – на 52-й день після сходів (23.06).

Врожайність дуже висока, оскільки гібрид закладає багато жіночих квітів. Один кущ одночасно може ростити 5-7 плодів, через що здатен просто закидати плодами, які до того ж довго не старіють. Навіть  у 26-ти сантиметрових велетнів поверхня не була загрубілою, а насіння залишалось маленьким і після кулінарної обробки зовсім не псувало страву. Плодоношення проходить аж до морозів. Відзначено високу стійкість до несприятливих погодних умов та захворювань.

 

Загальне враження

Основними перевагами є рясне плодоношення, хороша структура плоду, відмінні смакові якості, простота у вирощуванні. Оцінка за 5-ти бальною шкалою – відмінно.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.