Помідори О-ля-ля
Характеристики

О-ля-ля, це той сорт, що вміє здивувати. Навіть у відкритому ґрунті здатен показувати врожайність на рівні 3,7 кг з одного куща, а рослини, які сягають у висоту до 1,4–1,6 м, будуть рясно вкриті красивими, одновимірними, кулястими плодами, яких за сезон можна зібрати біля 36 штук із кожного помідорного куща. Така результативність мимоволі викликає захоплення.

За формування в 4–5 стебел, плоди в переважній своїй більшості виростуть середніх розмірів, вагою 80–100 г і лише деякі наберуть 250 г. Якщо вирощувати, як рекомендується, в 1–2 стебла, середня вага плодів буде майже удвічі більшою (150–180 г).
Сорт розпочинає віддавати врожай досить рано, з 12–15 липня. На початку достигання помідори щільні й не мають отого привабливого насичено-рожевого кольору. З вигляду швидше здаються червонуватими з зеленкуватими плечиками та згодом, після досягнення повної біологічної стиглості, стають повністю однотонними, малиново-рожевими. Весь об’єм м’якушу ніжний, навіть біля плодоніжки, дуже соковитий, інколи, здається, що аж занадто. Таке відчуття виникає через велику кількість навколоплідної м’якоті, адже в плодах міститься багато насіння. Покривна шкірка цупка й еластична, завдяки чому різке зволоження ґрунту після періоду посухи не призводить до розтріскування плодів, а от профілактичні заходи для уникнення появи вершинної гнилі провести не завадить.

Оригінатор повідомляв, що сорт призначений для вирощування у відкритому ґрунті та теплицях, а врожайність стабільно висока і з однієї рослини можна зібрати до 8 кг продукції. Потенціал у сорту однозначно є, але за вирощування під відкритим небом, коли складні погодні умови провокували підвищення рівня поширення захворювань, врожайність сорту знижувалася до 1,8 кг з куща, що є свідченням того, що сорт не з тих, які посадив і забув, а потребує особливо турботливого догляду.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.