Квасоля шпарагова Контендер
GL SEEDS, виробник – Грін Лайн Насіння

Характеристики виробника

Делікатесний, дуже врожайний сорт раннього терміну достигання.  Рослина компактна, 40-45 см заввишки. Багаточисельні боби зеленого кольору, соковиті, цукрові, ніжні, з приємним смаком, не грубіють, сягають 20-25 см завдовжки. Використовуються у їжу цілком – їхні створки м’ясисті та не містять грубих волокон. Використовуються у якості гарнірів, консервування та заморожування.Результати

Ранньостигла шпарагова квасоля кущового типу. Рослини невисокі, до 45 см, галузяться слабо, добре розвиваються та плодоносять навіть при посіві 2-3 насінин в одне гніздо. Цвіте рожево фіолетовими квітами. На одному кущі утворюється 9-17 стручків довжиною 16-18 см дещо вигнутої форми, приплюснутих з боків та із гострим довгим носиком. Колір насичено-зелений з темно-фіолетовими штрихами, які появляються на поверхні лопаток при набутті ними товарної зрілості і по мірі достигання стулок стають яскравіше вираженими.

Збір врожаю починається на 50-55 день від появи сходів. Споживчі характеристики молодих плодів високі. Стручки повільно нарощують зерно, м’ясисті, соковиті. Пергаментний шар чи волокна, це абсолютно не про них. На смак ніжні, приємні. Поміщеними в холодильник, можуть зберігатись не втрачаючи якості до двох тижнів.

Повторне плодоношення доволі стримане.

Насіння велике, світле, вкрите сіточкою кремового кольору. В стручку знаходиться по 5-6 зернин.

Загальне враження

Сорт Контендер сподобався не через врожайність, бо вона, насправді, не є приголомшливою, а завдяки чудовим харчовим і, особливо, смаковим властивостям.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.