Капуста броколі Реггі F1
Садиба центр, виробник – Rijk Zwaan, Нідерланди

Характеристики виробника

Новий гібрид для всесезонного вирощування. Вегетаційний період 70-80 днів. Дуже пластичний гібрид в умовах ґрунтової та повітряної посухи. Суцвіття відмінної якості, вагою 0,8-1,0 кг, підходить для споживання у свіжому вигляді та для заморожування. Рекомендується для конвеєрного вирощування.
Результати

Перші головки набули товарного вигляду на 99-й день від сходів. Віддача врожаю розтягнута майже на місяць, повторне плодоношення рясне.

Гібрид вимогливий до родючості ґрунту та потребує регулярних підживлень. Без цього головки по 0,8-1,0 кг не отримати. У нас виросли в три рази менші:  максимальна вага 300 г, середня – 230 г. Суцвіття красиві, щільні, дрібнозернисті, високих смакових характеристик.

В умовах довготривалої весняної посухи початок плодоношення відтермінувався на три тижні, а середня вага суцвіття зменшилась до 190 г.

 

Загальне враження

При скромному забезпеченні поживними речовинами і то гібрид формує нехай невеликі, але добірні головки якість яких не сильно порушує навіть посуха. Орієнтуючись на закладений високий потенціал з гібридом варто попрацювати.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.