Помідори Капія рожева
Характеристики

Сорт теплолюбний і в місцевості з коротким, холодним літом його рекомендується вирощувати в теплицях. У нас, як і всі інші сорти помідорів, ріс в умовах відкритого ґрунту.

Рослини сягнули висоти 155–165 см, за вегетативною масою – середньої потужності. Строки достигання ближче до пізніх. Перший врожай достигає наприкінці липня – в першій декаді серпня, зате плодоношення дуже тривале і ще перед жовтнем вдається збирати високої якості продукцію.

Плоди унікального товарного вигляду, дуже красиві, одномірні на всіх ділянках куща. Яскраві, насичено-рожеві, однотонні, рівненькі. За формою сливовидні із дзьобиком схожим на краплинку. Завдяки цій краплинці сорт і отримав назву.
Помідори невеликі, середньою вагою 65–70 г, максимально 100 г. На кущі розміщуються китицями по 5–7 штук. З однієї рослини вдається зібрати 25–35 плодів. Хоча в характеристиках сорту зазначається, що він здатен продемонструвати врожайність на рівні біля 4 кг з куща, у відкритому ґрунті більше, ніж 2,3 кг помідорів не отримували.

Плоди хорошої консистенції, помірно-щільні, м’ясисті, без твердої шкірки, чудово смакують у свіжому вигляді та прекрасно підходять для консервації.

Сорт має непогану опірність захворюванням, але оскільки строки плодоношення пізні і припадають на період підвищеного ризику, проведення профілактичних обробок від основних патогенів томату є обов’язковим.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.