Цибуля Порей  Голіас
Професійне насіння, виробник – Рійк Цваан (Нідерланди)

Характеристики виробника

Сорт літньо-осіннього збирання врожаю. Має довгу, до 25 см, білосніжну плодоніжку з діаметром 6 см. Листя прямостояче, блакитно-зеленого кольору із незначним восковим нальотом. Рекомендовані строки висіву – з середини грудня до кінця березня.

Технологія вирощування

Посів насіння на розсаду 10-14 лютого. На грядку розсада висаджується у віці 60-65 днів (22-25 квітня) в два ряди з інтервалом між рослинами в ряду 7,5 см. Перед висадкою у розсади на 1/3 вкорочується коріння та листова частина. В травні-червні проводиться 5-ть підживлень. Грядка мульчується сухим листям та травою. В листопаді рослини викопуються, пересаджуються у відра, переносяться на балкон і використовуються в міру потреби.
Результати

Вирощуємо цей сорт вже декілька сезонів і ніколи не підводив. Щорічно тішить потужним зеленим пером, товстим (3-4 см) і довгим (до 35 см), білосніжним стеблом та високою врожайністю. Очищена, готова до використання частина порею має вагу 230-250 г.

Надзвичайно невибагливий у вирощуванні, добре протистоїть несприятливим погодним умовам. Пересаджений перед сталими морозами з грядки у відра з землею та перенесений на балкон, у зимовий період він стає особливо смачним та ніжним. Таку вітамінну, високоякісну продукцію можна отримувати до середини березня. Чудовий замінник цибулі, яку значно перевищує по врожайності, простоті вирощування і стійкості  захворюванням.

Загальне враження

Прекрасний сорт, улюблений, за 5-ти бальною шкалою – «відмінно» по всіх параметрах.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.