Салат Афіціон

Професійне насіння. Виробник – «Рійк Цваан» (Нідерланди)

 

Характеристики виробника: Салат батавія. Має достатньо щільний, хвилястий по краю листок привабливого світло-зеленого кольору. Соковитий, ніжний, солодкуватий на смак. Велика розетка. Добре переносить транспортування. Сорт пластичний та витримує перепади температур.

Технологія вирощування: посів на розсаду 14.03. Висадка у відкритий ґрунт на 20-25 день розвитку з накриттям агроволокном до кінця квітня. Інтервал між рослинами в рядку 20 см. Поливи, підживлення, мульчування не проводились.
Результати: Утворює великі розетки  діаметром 25-30 см, вагою 100-120 г. Листя широке, хвилясте по краях, ніжної текстури та солодкуватого смаку. Верхня частина листка має салатове забарвлення, ближче до основи світлішає. Черешок невеликий білувато-жовтуватий, соковитий та хрусткий, абсолютно без гіркоти.

В окремих джерелах зазначається, що для вирощування салату сорту Афіціон необхідні спеціальні технології, але практика показує, що це не є обов’язковою умовою, адже навіть у відкритому ґрунті, без особливого догляду, показує хороший результат.

Загальне враження: Чудовий, витривалий сорт з відмінними смаковими характеристиками.

Фото:

 Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.