Капуста пекінська KS 888 F1
Виробник – KITANO SEEDS, Японія

Характеристики виробника

Унікальний, холодостійкий гібрид пекінської капусти з чудовими товарними і споживацькими якостями. Призначений для вирощування в закритому і відкритому ґрунті у другому обороті з осіннім збором врожаю. Гібриду притаманний незвичайний, пурпурово-фіолетовий колір зовнішніх і внутрішніх листків. Вегетаційний період 60-65 днів. Рослина компактна, вертикальна, головки подовжено-циліндричної форми, тугі, вирівняні, середньою вагою 1-1,5 кг. Листя гофроване, соковите, дуже смачне і апетитне. Високий вміст вітамінів і корисних речовин. Гібрид відмінно зберігається 4-5 місяців. Призначений для ринку свіжих продаж, переробки і зберігання.Результати

Вже з перших днів, випустивши на світ особливо великі сім’ядольні листочки із легкою фіолетинкою в центрі, гібрид продемонстрував високу енергію росту, яка зберігалася протягом всього періоду вегетації та притаманну йому цікаву кольорову гаму. Дорослі рослини формують надзвичайно красиві внутрішні листки із білосніжним, хрумким черешком, обрамленим пурпурово-фіолетовими, сильно складчастими листовими пластинами напрочуд ніжної текстури. Салати з цієї капусти виглядають апетитно і сприймаються справжнім делікатесом.

При посіві в середині березня перший врожай достигає на 85-90 день вегетації (середина червня). Головки на цей час набирають вагу 1,5-1,8 кг.

На перевищення температурного порогу в 25 0С, гібрид раптово реагує підготовкою до цвітіння, а тому рослини посіву 01.04 були достроково зібрані, щоб уникнути повної втрати врожаю.

 

Загальне враження

Екзотичного кольору гібрид пекінської капусти, з високими смаковими характеристиками. Дуже вимогливий до умов вирощування та має низьку стійкість до цвітіння.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.