Цибуля ріпчаста Марковська
GL SEEDS. Виробник – Грін Лайн Насіння, Україна

 

Характеристики виробника: Популярний високопродуктивний середньостиглий (95-115 днів) сорт. Цибулини плескато-округлі, крупні, масою до 300 г з золотисто-жовтою лускою, соковиті луски ніжні, білі, середньої щільності, напівгострого смаку. Один з кращих сортів для зберігання. Для дворічного культивування з цибулі-сівку, а також у однорічній культурі з насіння.

Технологія вирощування: насіння стрічковим способом посіяно на грядку 19.04. З кінця травня до середини червня проведено три підживлення. Від цибулевої мухи на початку червня цибулю полито під корінь препаратом Актара. Збір сіянки проведено після повного висихання пера 03.09. Для прогрівання та просушування цибулини поміщено на горище. Сіянку найдрібнішої фракції (до 1 см в діаметрі) використано для підзимової посадки, яку зроблено 29.10. Під цибулю для підживлення вносився попіл та суперфосфат. Посадковий матеріал  на грядці розміщено двома рядами з інтервалом між рослинами в ряду 5 см. Глибина загортання 3-4 см. На зиму посадки не утеплювали.
Результати: з чорнушки отримали сіянку дуже хорошої якості. Всі цибулинки як на підбір, гарно сформовані, визрілі, міцненькі, тугенькі, нестандартні практично відсутні. Лушпиння міцне, жовто-цегляного кольору. Дрібніші висаджені під зиму, більші перенесено в сухе та прохолодне приміщення де без втрат, дуже добре зберігались всю зиму.

Оцінка: по результатах вирощування сіянки з чорнушки загальна оцінка за 5-ти бальною шкалою – 5.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.