Капуста Кубок F1

Професійне насіння, виробник – Клоз Тез’є, Франція

Характеристики виробника

Гібрид білоголової капусти 85-95 днів, для вживання у свіжому вигляді, переробки та зберігання. Відмінно показує себе в стресових умовах вирощування. Формує округлі качани, вагою 2,5-4 кг. Відмінна внутрішня структура качана, тривалий час зберігає товарність у полі. Толерантний до жари і стійкий до фузаріозу. Висока врожайність, прекрасні результати.
Результати

Середньостиглий гібрид капусти, що характеризується високою енергією росту. Капуста готова до збору на 120-й день після сходів. При посіві 08-15 квітня, врожай можна збирати починаючи з 13-15 серпня. Гібрид добре протистоїть стресовим умовам, довго не втрачає товарні якості.

У молодих рослин головки злегка конусовидної форми, але по мірі росту стають майже округлими. Капустини набирають вагу 2.5-3.0 кг, соковиті, цукристі та хрусткі завдяки чому чудово смакують у салатах із свіжої капусти.

Загальне враження

Відмінний гібрид, високих смакових якостей. Стає чудовим продовженням капустяного конвеєра, адже вступає в плодоношення в період коли збір ранньостиглої капусти вже закінчився, а пізньої ще не почався.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.