Капуста пекінська Бокал
Семена Украины, виробник – ТМ Семена Украины, м.Київ

 Характеристики виробника

Середньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 60-70 днів. Качан середнього розміру, закритий, щільний, масою 1,5-2 кг, гарних смакових якостей. Забарвлення зовнішніх листків жовто-зелене. Товарна врожайність 9-12 кг/м2. Споживають у свіжому вигляді. Пекінську капусту можна використовувати як ущільнювач на основних овочевих культурах.
Результати

Перш за все, необхідно підкреслити, що це сорт листової пекінської капусти і загорнутий, щільний качан, як про це запевняє виробник, рослина не утворює. Характеризується надзвичайною силою росту. Розвивається дуже динамічно і швидко набирає потужність та міцність. При посіві насіння в середині березня, збір капусти розпочинається 20-25 травня (на 58-62 день після сходів).

Хоча головки капусти досить крихкі, оскільки класичні тугі качани не утворюються, черешки та листові пластини біля них хорошої якості: білі, м’ясисті, хрумкі, без грубих волокон, чудового смаку. Загальна маса головки сягає 0,9-1,3 кг.

Віддача врожаю дружна. Зволожена і поміщена в прохолодне місце, довго (до 3-х тижнів) зберігається не втрачаючи товарних якостей.

З капустою, посіяною в середині квітня безпосередньо в ґрунт, досягти хорошої врожайності не вдалося. Перебуваючи в набагато жаркіших умовах та при довшому дні, ще доволі невеликою, передчасно розпочала проявляти ознаки цвітушності, а тому була терміново зібрана.

В осінній культурі сорт Бокал не був таким розкішним як у ранньовесняній, а збір розпочався аж на 84-й день після сходів. Але сорт знову продемонстрував інтенсивний розвиток, стійкість до несприятливих погодних умов та потішив особливо ніжними, соковитими і навіть трішки солодкуватими черешками вагою до 1 кг.

Загальне враження

Непримхливий сорт смачної листової пекінської капусти з високою силою росту. Завдяки цьому, навіть без особливих старань, можна отримати непоганий врожай вага якого при підборі оптимальних строків вирощування значно зростає.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.