Капуста цвітна Опал РЦ

Професійне насіння, виробник – Рійк Цваан, Нідерланди

Характеристики виробника

Дуже ранній (55 днів з моменту посадки розсади) сорт цвітної капусти, призначений для вирощування у теплицях, а також для отримання надранньої продукції у відкритому ґрунті під перфорованою плівкою та агроволокном. Суцвіття тверді, компактні, сніжно-білого кольору масою 0,6-1,5 кг.
Результати

Хоча виробник дає рекомендації вирощувати сорт в теплиці чи під накриттям, він чудово показав себе в умовах повністю відкритого ґрунту, що стало можливим завдяки його високій стійкості непростим польовим умовам. Свідченням цього є незмінна здатність дуже рано вступати в пору плодоношення. Навіть без захисту у вигляді плівки чи агроволокна перші плоди були готові до збору на 80-85 день від появи сходів, що за мінусом 30-ти днів на вирощування розсади відповідає строкам, зазначеним виробником насіння.

Головки щільні, гарної форми, не дуже великі, 600-800 г, але в межах вагового діапазону, характерного для сорту. Колір молодих суцвіть білий з легкою рожевинкою, що надає їм особливої привабливості. Внаслідок майже повної відсутності затінення покривними листками, колір суцвіть скоро змінюється на жовтуватий.

Віддача врожаю розтягнута і триває більше двох тижнів.

Загальне враження

Один з найбільш ранніх, недорогих сортів цвітної капусти. Відрізняється особливою стійкістю до несприятливих умов вирощування.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.