Морква Монтана
Професійне насіння, виробник –Rijk Zwaan, Нідерланди.

Характеристики виробника

Середньоранній (біля 100 днів) сорт моркви з групи Нантська універсального призначення. Зберігається до травня. Коренеплоди циліндричної форми з добре округленим кінчиком, гладенькі з інтенсивним зовнішнім та внутрішнім забарвленням, з маленькою серцевиною,  солодкі та соковиті.

Технологія вирощування

Насіння посіяно в 20-х числах квітня. Для посіву робились неглибокі ямки з  інтервалом 5 см в які клалось декілька насінин. Сходи появились в першій декаді травня. Рослини проріджувались при наявності 2-х справжніх листочків. Проведено два підживлення. Грядки мульчувались.
Результати

Сорт середньоранніх строків достигання. Листовий апарат невеликий. Морквини довгі, циліндричні. Серцевина маленька. Але найбільше в цьому сорті вражає солодкувата, ніжна і соковита м’якоть. Завдяки цьому сорт можна охарактеризувати, як найсмачніший. Хоча Монтана не вразила надзвичайною врожайністю, немає ніяких сумнівів, що потенціал у цього сорту дуже великий.

Загальне враження

Голландці і тут не підвели. Сорт переконливо сподобався, особливо завдяки чудовим смаковим характеристикам.  Фреш із Монтани – одне задоволення.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.