Цибуля ріпчаста Ромі | Цибуля ріпчаста Ромі
Виробник – невідомий, придбано в спеціалізованому магазині.

Характеристики виробника

Середньопізній сорт озимої цибулі універсального призначення. Вегетаційний період 72-85. Врожайність 3 кг/м2. Добре зберігається до 6-ти місяців при дотриманні температурного режиму. Характеризується високою врожайністю і стійкістю до стрілкування.

Технологія вирощування

24.10 сіянку без попередньої обробки висаджено в ґрунт. Рослини на грядці розміщено двома рядками з інтервалом між рослинами в рядку 5 см. Наприкінці грудня, перед настанням стійких морозів, посадки утеплено сухими рослинними рештками. За період з кінця квітня до кінця травня рослини 5 разів підживлювались. Грядка утримувалась у замульчованому стані. В обробках від шкідників та захворювань потреби не було.Результати

У рік, коли внаслідок перепадів температур у складний осінньо-зимовий період загинула значна частина підзимових посадок цибулі, сорт Ромі був найсильнішим та показав найвищий результат стійкості до несприятливих умов вирощування. Завдяки цьому навесні цибуля появилася практично вся і в процесі розвитку майже не стрілкувалася.

Рослини молодої цибулі дуже красиві: зелене потужне перо і світле стебло, яке біля землі майже раптово переходить у темно-вишневий колір. Головки округлі, досить великі, середньою вагою 135–140 г, максимальною 225 г. Лушпиння тверде, насиченого вишневого кольору. Внутрішні луски зовні темного фіолетово-вишневого кольору, у середині – світліші. Смак гоструватий. Врожайність – 4,0 кг/м2. Зберігається добре та довго, 6–7 місяців.

Загальне враження

Чудовий сорт для підзимової висадки з високою врожайністю та хорошою лежкістю.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.