Огірок Мурашка F1
DGН, виробник – ПП «Агрофірма «Сортцветовощ»

Характеристики виробника

Скоростиглий (43-48 днів від сходів) гібрид огірка для відкритого та закритого ґрунту. Ароматні зеленці по 4-6 у вузлі. Плоди велико горбкуваті, чорношипасті з високими смаковими якостями. Гібрид ідеально підходить для соління. Має тривалий період плодоношення, властива висока стійкість до хвороб.

Технологія вирощування

Посів насіння проведено 28.04, безпосередньо в ґрунт, одним рядком з інтервалом 20 см. До появи сходів посіви накривались плівкою.

Рослини вирощувались на вертикальних опорах. За період вегетації огірки підживлювались 7 разів комплексними мінеральними добривами з мікроелементами та органічними добривами з додаванням гумату калію. Грядки мульчувались.
Результати

Самозапильний гібрид огірка. Рослини міцні, густо покриті листям, досить кущисті. В кожній пазусі закладається до 4-6 зав’язей, але для їх одночасного розвитку потрібен дуже високий агрофон. Незважаючи на проведені підживлення, реалізувати даний потенціал не вдалось і за раз більше одного плоду в пазусі не розвивалось.

Та навіть без цього гібрид дружно давав невеликі, корнішонного типу, красиві, смачні, абсолютно без гіркоти, ароматні огірочки, які чудово підходять для споживання у свіжому вигляді та переробки.

Загальне враження

Враховуючи підвищену вимогливість до наявності поживних елементів, досягнути високої врожайності даного гібриду без інтенсивного підживлення досить складно. В цілому отримали хорошої якості продукцію із посереднім по обсягах результатом.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.