Помідори Ультра-Скоростиглий
Характеристики

Сорт ранньостиглий і хизується стиглими плодами одним із найперших, хоча повною мірою реалізувати приставку «ультра» йому не вдається й за строками достигання іноді може днів на 10 відставати від реально ультра-скоростиглих сортів помідорів.

Нав’язуються помідори рясненько й достигають дуже дружно. Весь врожай можна зібрати за місяць. Плоди червоні, округлі, великими не виростають і є дуже нерівномірними за вагою. На кущі все на кучу й на раз – величенькі й зовсім дрібні. Якщо порахувати середню вагу одного помідора, з огляду на загальну кількість та масу зібраного врожаю, вона буде невеликою й коливатиметься від 50 до 70 г в залежності від того, наскільки сприятливі умов вирощування. Врожайність стабільніша і в умовах відкритого ґрунту становить 1,2–1,5 кг з куща, висота якого заледве перевищує 50–60 см.
Однак перші помідори з нетерпінням очікуються та дуже цінуються і тут не особливо має значення невеликий розмір помідорів сорту Ультра-Скоростиглий чи підвищена їх наповненість насінням, головне, що смак у них досить приємний.

Формування, пасинкування рослин проводити не потрібно. Щоби забезпечити високий рівень товарності плодів у процесі догляду необхідно підтримувати рівномірну степінь вологості ґрунту та приділяти увагу уникненню чинників, що сприяють розвитку вершинної гнилі.

Загалом за сорт Ультра-Скоростиглий можна сказати, що ставити на нього акцент, як на головний сорт сезону, недоцільно, але ось, як на допоміжний для отримання ранньої продукції, є досить прийнятним.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.