Морква Дарина
MoravoSeed, виробник – MoravoSeed, Чехія

Характеристики виробника

Пізньостиглий, високоврожайний сорт типу Берлікум, універсального використання, добре зберігається. Коренеплід гладкий, оранжево-червоного кольору, довжиною 20-24 см, циліндричної форми з тупим кінцем. Верхня частина коренеплоду не зеленіє. Сорт відмічається хорошою товарністю, вирівняністю коренеплодів та високим вмістом бетакаротину. Вегетаційний період 140-150 днів.

Технологія вирощування

Насіння посіяно на початку грудня.  Для посіву робились неглибокі ямки з  інтервалом 5 см в які клалось декілька насінин. Сходи появились в першій декаді квітня. Рослини проріджувались при наявності 2-х справжніх листочків. Проведено два підживлення. Грядки мульчувались.Результати

Схоже на те, що цей пізньостиглий сорт має все що хочеш. Красиві, злегка конічні, однотипні, довгі (до 20 см) з тупим кінцем великі морквини. Маленька серцевина. Хороший смак. Сорт відзначається раннім розвитком та інтенсивним ростом, а також високою стійкістю до стрілкування. Надзвичайна невибагливість і до того ж, одна з найвищих врожайність: в перерахунку на одну сотку 300 кг.

Загальне враження

Чудовий сорт: невибагливий і врожайний.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.