Капуста цвітна Уніботра

Садиба центр, виробник – не зазначено.

Характеристики виробника

Високоврожайний середньоранній сорт. Від висадки розсади до технічної стиглості 60-75 днів. Качани білосніжні, щільні, гарно захищені покривним листям, вагою 2-2,5 кг. Вирощують через розсаду або прямим висівом насіння в ґрунт. Для утворення якісної продукції потрібна достатня кількість вологи та пухкий, родючий ґрунт. Відмінна для свіжого споживання та переробки.Результати

Термін достигання 90-95 днів від сходів. Рослини потужні, зовнішні листки довгі (55-60 см), широкі. Внутрішні покривні листки спочатку практично повністю закривають білосніжну головку, але по мірі росту суцвіття і досягнення ним досить великих розмірів (18-19 см у діаметрі),  вже не охоплюють всю поверхню і в незакритих місцях плід набуває легкого жовтуватого відтінку.

Головки вагою 2,0-2,5 кг, як було прописано на пакетику із насінням, не виросли, набрали максимум 1,1 кг. Думається, що це не межа можливостей сорту, перспектива однозначно в нього є. Причиною недобору врожаю, скоріше за все, стало недостатнє підживлення, що для цвітної капусти дуже важливо. Та навіть такий результат, як для раннього сорту, є досить вагомим.

Головки хорошої якості: щільні, приємного смаку. Віддача врожаю не є розтягнутою, але  на 10-14 днів можна розраховувати.

Цікавою особливістю сорту стала здатність випускати поодинокі бічні пагони на яких виростали невеличкі, але високої якості головки вагою біля 60 г. Таке у цвітної капусти зустріли вперше.

В цілому врожайність сорту Уніботра склала 3,4 кг/м2.

Загальне враження

Легкий у вирощуванні сорт, що дає хороший врожай за короткий період, до того ж, співвідношення ціна – якість надзвичайно приємно вражають кардинальною розбіжністю.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.