Купроксат

 

Контактний фунгіцид широкого спектру дії для захисту томатів, картоплі та яблунь від хвороб. ТМ ВАССМА. Виробник – НУФАРМ ГмбХ енд Ко КГ, Австрія.

 

Склад:

Діюча речовина – трьохосновний сульфот міді, 345 г/л (34,5 % концентрат суспензії).  Класифікація ВООЗ – III клас (малонебезпечний). Не шкідливий для бджіл.

 

Призначення препарату:

  • для профілактики фітофтрозу на томатах і картоплі, пероноспорозу на огірках і цибулі, мільдью на винограді та парші яблунь. Найбільш ефективний до появи ознак захворювання.

 

Ефект від використання:

  • перешкоджає зараженню рослини завдяки утворенні на обробленій поверхні плівки, стійкої до несприятливих погодних умов та опадів;
  • знищує збудника захворювання завдяки проникненню активної речовини в середину клітин патогенних мікроорганізмів де накопичується до повного їх руйнування. Носить превентивний, а не лікувальний характер.

Застосування:

Використовувався шляхом обприскування помідорів в період початку зав’язування плодів (перша половина червня). Успішно запобіг зараженню помідорів фітофторозом при виявленні вогнища захворювання на картоплі де ефективно його локалізував.

 
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.