Ревус Топ
Комбінований, системний, високоефективний фунгіцид для захисту томатів, картоплі від фітофторозу та альтернаріозу. ТМ Syngenta. Виробник – Cингента, Швейцарія.

 

Склад:

Містить дві діючі речовини — мандіпропамід 250 г/л і дифеноконазол 250 г/л. Класифікація ВООЗ – III клас (малотоксичний).

 

Призначення препарату:

  • для профілактики і лікування альтернаріозу і фітофторозу.

 

Ефект від використання:

  • надійний контроль фітофторозу і альтернаріозу;
  • відмінна профілактична і лікувальна дія завдяки високій трансламінарній та системній активності.

Мандіпропамід – високоактивний проти проростання спор. Частково поглинається листовою поверхнею, яку він захищає з обох боків, а частково залишається у восковому шарі листка, що забезпечує через 1 годину після розпилювання особливу стійкість до змивання опадами та тривалий захист (до 14 днів) від ураження фітофторозом.

Дифеноконазол – має профілактичну і сильну лікувальну дію проти альтернаріозу, навіть після ураження. Швидко поглинається листовою поверхнею, розноситься по рослині і проникає в тканини, перешкоджаючи росту міцелію. Активний проти широкого спектру патогенів рослин, але головною ціллю дифеноконазoлу є збудник альтернаріозу.

Застосування:

Використовувався шляхом обприскування помідорів в період максимального розвитку і поширення фітофторозу й альтернаріозу після препаратів Купроксат, Ридоміл Голд. Проявив надзвичайно ефективну дію не лише як профілактичний засіб, а головне, як неперевершений засіб із лікувальними властивостями. Після застосування препарату раптово призупинявся розвиток і поширення альтернаріозу та подавлявся і знищувався патоген фітофторозу.  Через 7-10 днів після застосування Ревус Топ закорковувались навіть вражені фітофторозом ділянки на стовбурі і стеблах, а оздоровлені рослини розпочинали активно відновлюватись та успішно формувати чисельну зав’язь.

Супердієвий препарат! 
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.