Селест-Топ

Комбінований, інсектицидно – фунгіцидний протруйник. ТМ Syngenta. Виробник – Cингента, Швейцарія.

Склад:

Містить три діючі речовини — тіаметоксам 262,5 г/л , флудиоксоніл 25 г/л і дифеноконазол 25 г/л.

Тіаметоксам — інсектицидна діюча речовина, позитивно впливає на схожість і силу росту. Після посадки тіаметоксам з поверхні бульб поступово переходить у ґрунтову вологу, а звідти через корінці в бадилля молодої рослини. Частина препарату лишається в ґрунті, де знищує ґрунтових шкідників, а решта рухається в рослині тільки ксилемою (знизу вгору) і не переходить з відпливом пластичних речовин у молоді бульби. Захисний період проти колорадського жука — до 90–100 днів. Завдяки високій розчинності у воді й клітинному соку тіаметоксам забезпечує стабільний захист у посушливих умовах.

Флудиоксоніл — фунгіцидна діюча речовина контактної дії з невеликим проникаючим ефектом, аналог природного антибіотика, повністю контролює хвороби на поверхні бульб і насінні. Діє на спори і на пророслі гіфи грибів ще до проникнення в рослину.

Дифеноконазол — фунгіцидна системна діюча речовина, діє на ґрунтову і насіннєву інфекцію, забезпечує захист кореневої системи та сходів рослин.

Малотоксичний, безпечний для людей і довкілля.

Призначення препарату:

  • передпосадкова обробка картоплі та передпосівна обробка насіння пшениці.
Ефект від використання:

  • захищає від парші, фузаріозу, ризоктоніозу, альтернаріозу, фомозу;
  • знищує ґрунтових шкідників: колорадський жук, дротяники, личинки травневого хруща, попелиця;
  • сприяє утворенню потужної кореневої системи;
  • позитивно впливає на схожість і силу росту;
  • період захисту до 90 днів;
  • підвищує стійкість до стресів;
  • ефективний засіб в посушливих умовах.

 

Застосування:

Використовувався для передпосівної обробки насіннєвого матеріалу картоплі в день посадки шляхом обприскування водним розчином згідно інструкції.

Протягам тривалого часу препарат демонстрував високу результативність в плані захисту картоплі від комплексу хвороб та ґрунтових шкідників, що дало змогу рослинам без проблем і тим більше, без втрат дійти до фази віддачі врожаю. В цьому ракурсі заслуга препарату беззаперечна, але не побачили якогось особливо позитивного впливу на схожість картоплі та дії препарату, направленої на запобігання враження бульб картоплі паршею.

Оскільки в своїй групі це один із досить дорогих по ціні препаратів, ефективності від його застосування хотілося б вищої.

Препарат проявив високу ефективність і тривалу дію в плані захисту картоплі від комплексу хвороб та ґрунтових шкідників. В цьому ракурсі заслуга препарату беззаперечна, але не побачили особливо позитивного впливу на схожість картоплі та дії направленої на запобігання враження бульб картоплі паршею.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.