Селест-Топ

Комбінований, інсектицидно – фунгіцидний протруйник. ТМ Syngenta. Виробник – Cингента, Швейцарія.

Склад:

Містить три діючі речовини — тіаметоксам 262,5 г/л , флудиоксоніл 25 г/л і дифеноконазол 25 г/л.

Тіаметоксам — інсектицидна діюча речовина, позитивно впливає на схожість і силу росту. Після посадки тіаметоксам з поверхні бульб поступово переходить у ґрунтову вологу, а звідти через корінці в бадилля молодої рослини. Частина препарату лишається в ґрунті, де знищує ґрунтових шкідників, а решта рухається в рослині тільки ксилемою (знизу вгору) і не переходить з відпливом пластичних речовин у молоді бульби. Захисний період проти колорадського жука — до 90–100 днів. Завдяки високій розчинності у воді й клітинному соку тіаметоксам забезпечує стабільний захист у посушливих умовах.

Флудиоксоніл — фунгіцидна діюча речовина контактної дії з невеликим проникаючим ефектом, аналог природного антибіотика, повністю контролює хвороби на поверхні бульб і насінні. Діє на спори і на пророслі гіфи грибів ще до проникнення в рослину.

Дифеноконазол — фунгіцидна системна діюча речовина, діє на ґрунтову і насіннєву інфекцію, забезпечує захист кореневої системи та сходів рослин.

Малотоксичний, безпечний для людей і довкілля.

Призначення препарату:

  • передпосадкова обробка картоплі та передпосівна обробка насіння пшениці.
Ефект від використання:

  • захищає від парші, фузаріозу, ризоктоніозу, альтернаріозу, фомозу;
  • знищує ґрунтових шкідників: колорадський жук, дротяники, личинки травневого хруща, попелиця;
  • сприяє утворенню потужної кореневої системи;
  • позитивно впливає на схожість і силу росту;
  • період захисту до 90 днів;
  • підвищує стійкість до стресів;
  • ефективний засіб в посушливих умовах.

 

Застосування:

Використовувався для передпосівної обробки насіннєвого матеріалу картоплі в день посадки шляхом обприскування водним розчином згідно інструкції.

Протягам тривалого часу препарат демонстрував високу результативність в плані захисту картоплі від комплексу хвороб та ґрунтових шкідників, що дало змогу рослинам без проблем і тим більше, без втрат дійти до фази віддачі врожаю. В цьому ракурсі заслуга препарату беззаперечна, але не побачили якогось особливо позитивного впливу на схожість картоплі та дії препарату, направленої на запобігання враження бульб картоплі паршею.

Оскільки в своїй групі це один із досить дорогих по ціні препаратів, ефективності від його застосування хотілося б вищої.

Препарат проявив високу ефективність і тривалу дію в плані захисту картоплі від комплексу хвороб та ґрунтових шкідників. В цьому ракурсі заслуга препарату беззаперечна, але не побачили особливо позитивного впливу на схожість картоплі та дії направленої на запобігання враження бульб картоплі паршею.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь