Баклажан Найт Леді F1

Професійне насіння, виробник – Юнайтед Дженетікс С.п.а. (Італія)

 

Характеристики виробника: Дуже продуктивний середньоранній гібрид. Плід циліндричний, блискучий, насиченого темно-фіолетового кольору. Придатний для вирощування у відкритому та закритому ґрунті. Має прекрасну транспортабельність та лежкість.

 

Технологія вирощування: посіяно на розсаду 27.01. Розсада висаджувалась у ґрунт у віці 82 дні (27.04). Перед висадкою рослини обкроплено розчином Епіну. На грядці баклажани розміщувались у два ряди в шахматному порядку з інтервалом між рослинами 32 см. Висаджена розсада накривалась на 10-ть днів агроволокном, натягнутим на дуги. За період з середини травня до середини липня баклажани сім разів підживлювались органічними та мінеральними добривами. Грядки мульчували. Пасинкування не проводили.

 
Результати: Зазвичай баклажани у нас на дачі починають плодоносити з другої половини липня, а перший врожай гібриду Найт Леді розпочали знімати 09.07 (155-й день вегетації). Для цієї культури в наших природно-кліматичних умовах до того ж у відкритому ґрунті це досить рано. Та думається, що справа не в скоростиглості цього гібриду, бо за інформацією виробника він середньостиглий, а в здатності успішно протистояти нашим не дуже сприятливим для теплолюба – баклажана умовам, адже ще майже до середини червня нерідко були ночі із температурою лише 6-8 0С тепла. До того ж, збір розпочали не з поодиноких плодів, а з партії в півтора кілограма.

Рослини досить високі, біля одного метра. Цвітіння рясне, зав’язі утворюється багато. Плоди продовгуватої форми, тонкуваті, що не дуже зручно для фарширування, з тоненькою шкіркою, середніх розмірів,  вагою 200-250 г. Плодоношення безперервно тривало аж до морозів.

Загальне враження: в цілому – хороший, витривалий гібрид, недорогого цінового діапазону.

 
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.