Буряк Ред Бул
Профнасіння, виробник – Юнайтед Дженетікс С.п.а., Італія

 

Характеристики виробника: Середньоранній (100-105 днів), врожайний сорт столового буряка. Має  округлу форму, прекрасний вигляд та зовнішню структуру. Гладка шкірочка, інтенсивний темний колір, відсутність світлих радіальних кілець та високі смакові якості – одні з основних переваг даного сорту. Формує невелику листову розетку з маленькою точкою росту. Призначений для свіжого ринку, переробки та зберігання. Стійкий до церкоспорозу.

Технологія вирощування: висів насіння в кінці квітня гніздовим способом за якого в ямку одночасно клалось по 3-4 насінини. На грядці формувалось 2 ряди, відстань між рослинами в ряду 7,5 см. Перед висівом насіння рівчаки щедро поливались водою.  Перше прорідження посівів проведено в кінці травня, наступне через місяць. Рослини підживлювались один раз на початку червня. Грядку мульчували.
Результати: дуже сподобався. Гичка невисока, шийка маленька. Коренеплоди красивого товарного вигляду: округлі, гладенькі, для ринку саме те, що треба. Середина темно-червоного кольору, без волокон, ніжна, хорошого, приємного смаку, добре зберігає колір при термічній обробці.

Лежкість: до нового врожаю.

 

Загальне враження: Чудовий сорт середнього цінового діапазону.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.