Цибуля ріпчаста Білий Джамбо
GOLDEN GARDEN, виробник – ПП «Ада-Сервіс»

Характеристики виробника

Середньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до масового вилягання пера 90-110 днів. Цибулина округла, велика, масою 150-200 г, напівгострого смаку, відмінних смакових якостей. Забарвлення луски білосніжного кольору. Врожайність 3-5 кг/м2. Рекомендується для вирощування в однорічній культурі з насіння.

Технологія вирощування

Висів насіння в першій декаді березня. Висадка розсади цибулі на постійне місце проходить у третій декаді квітня у віці 40–45 днів. У розсади перед посадкою на 1/3 вкорочено коріння та листову частину. Рослини на грядці розміщено двома рядками з інтервалом між рослинами в рядку 5 см. Висаджену розсаду для кращого приживлення на тиждень накрито агроволокном, натягнутим на дуги. За період з початку травня до середини червня рослини підживлено шість разів. Проведено мульчування грядок.
Результати

Білоголова цибуля середнього строку достигання. Дала головки різних форм – округлі, округло-плескаті, продовгуваті, але переважно випуклі біля денця. Покривні луски білого кольору, часто з легкою рожевинкою. Загалом зовнішній вигляд цибулі не зовсім відповідав поданому на пакеті зображенню. Цибулини середньою вагою 90–100 г, максимальна 150 г, врожайність отримали на рівні 2,4 кг/м2. Внутрішні луски білі, спочатку досить тверді, більше гострого, як напівгострого смаку, але чим довше зібрана цибуля влежувалася, тим більше покращувалися смакові характеристики й луски ставали все соковитішими та солодшими. Під кінець зберігання, а це 4–4,5 місяці, цибуля стала просто смакотою.

Загальне враження

Цибуля досить велика і красива, але для того, щоби максимально проявилися хороші смакові якості потрібен час.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.