Перець солодкий Богдан
ТМ ЕлітСортНасіння, виробник – ТОВ «Агрофірма – Елітсортнасіння»

Характеристики виробника

Ранньостиглий сорт. До технічної стиглості 115-117 днів. Плід масою 200-250 г, конусоподібної форми. Товщина стінок 6-8 мм. У біологічній стиглості плід жовто-оранжевого кольору.

Технологія вирощування

Посів на розсаду: кінець січня — початок лютого. Під час догляду за розсадою використовуються живильні та стимулюючі препарати типу спрей «Преміум», Royl Mix, MASTER, Біокомплекс БТУ-р, Rost-концентрат, Епін та інші. На грядку розсада висаджується наприкінці квітня — на початку травня у віці 75–80 днів. На грядці рослини розміщуються двома рядами, у шахматному порядку з інтервалом між рослинами в ряду 35 см. Для приживлення розсади та подальшого кращого розвитку рослин посадки на місяць-півтора накриваються агроволокном, натягнутим на дуги. Підживлення проводиться із середини травня до кінця липня: перший місяць комплексними мінеральними, а далі органічними добривами. Грядки утримуються в замульчованому стані. За надмірного висихання ґрунту — обов’язковий полив.Результати

Кущі невисокі, 55-60 см, але потребують обов’язкового підв’язування.  Плодоношення рясне, гілля аж вгинається, а окреме навіть обламується під вагою 6-8, а то і нерідко 10 перчин. Плоди всі, як на підбір: спрямовані донизу, конусовидної форми, світло-зеленого кольору в технічній стиглості і жовто-оранжевого при повному достиганні, середньою вагою 100-110 г, хоча окремі набирають навіть 215 г. Перець не тільки привабливо виглядає, а й має високі споживчі якості. Стінки товсті, 8-10 мм, м’якуш соковитий, ароматний з легким перцевим смаком. Додаткова перевага – підвищена стійкість до захворювань.

Завдяки ранньостиглості, збір перцю в технічній стадії вдалося розпочати з 12.06, а це на 114-й день від появи сходів, або на 45-й день від висадки розсади.

Загальне враження

Недорогий, високопродуктивний сорт солодкого перцю. Дуже сподобався. Обов’язково будемо вирощувати і надалі.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.