Гарбуз Малишка
Гавриш, виробник – Група компаній «Гавриш», Росія.

 Характеристики виробника: Ранній кущовий сорт з щільною, соковитою і хрусткою м’якоттю. Скоростиглий (80-90 днів від сходів до збору). Сорт з високим і раннім утворенням жіночих квітів. Вже на 35-40 день після сходів утворює зав’язь. Рослина кущового типу, компактна. Плоди плескаті, темно-сірі з коричневим відтінком, вагою 2-3 кг. М’якоть хрустка, середньої щільності і соковитості, оранжева, солодка, цукриста. Смакові якості високі. Характеризується високим вмістом каротину і цукрів. Врожайність 3,2 кг/м2.

 Технологія вирощування: насіння посіяно у відкритий ґрунт 17.05. гніздовим способом, у гнізді розміщались 2-3 рослини. Відстань між гніздами 50-60 см. В першій декаді червня проведено два підживлення. Грядку було замульчовано.
Результати: відноситься до ранньостиглих. Навіть при пізньому посіві в другій половині травня та сходах в кінці травня, гарбузи до морозів встигли не тільки наростити масу, а й добре визріти. Рослина кущового типу, компактна. Добре утворює зав’язь, урожайна. Плоди темного, сіро-зеленого кольору з коричневим відтінком, невеликі, вагою 2-2,5 кг. М’якоть чудових смакових характеристик. Хоча як і більшість ранньостиглих сортів не відзначається особливою лежкістю, до січня зберігається добре.

Оцінка: