Гарбуз Малишка
Гавриш, виробник – Група компаній «Гавриш», Росія.

 Характеристики виробника: Ранній кущовий сорт з щільною, соковитою і хрусткою м’якоттю. Скоростиглий (80-90 днів від сходів до збору). Сорт з високим і раннім утворенням жіночих квітів. Вже на 35-40 день після сходів утворює зав’язь. Рослина кущового типу, компактна. Плоди плескаті, темно-сірі з коричневим відтінком, вагою 2-3 кг. М’якоть хрустка, середньої щільності і соковитості, оранжева, солодка, цукриста. Смакові якості високі. Характеризується високим вмістом каротину і цукрів. Врожайність 3,2 кг/м2.

 Технологія вирощування: насіння посіяно у відкритий ґрунт 17.05. гніздовим способом, у гнізді розміщались 2-3 рослини. Відстань між гніздами 50-60 см. В першій декаді червня проведено два підживлення. Грядку було замульчовано.
Результати: відноситься до ранньостиглих. Навіть при пізньому посіві в другій половині травня та сходах в кінці травня, гарбузи до морозів встигли не тільки наростити масу, а й добре визріти. Рослина кущового типу, компактна. Добре утворює зав’язь, урожайна. Плоди темного, сіро-зеленого кольору з коричневим відтінком, невеликі, вагою 2-2,5 кг. М’якоть чудових смакових характеристик. Хоча як і більшість ранньостиглих сортів не відзначається особливою лежкістю, до січня зберігається добре.

Оцінка: улюблений сорт. Особливо цінується за компактність куща, невеликі розміри плодів та відмінний смак.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.