Огірок Грін Пік F1
Професійне насіння. Виробник – ЮНАЙТЕД  ДЖЕНЕТІКС С.п.а., Італія

Характеристики виробника

Ультраранній гібрид партенокарпічного огірка корнішонного типу. Вегетаційний період 35-40 днів. Плоди шиповані, світло-зеленого кольору, вирівняні по формі та розміру. Характеризуються високими смаковими якостями. Гібрид стійкий до хвороб. Придатний до вирощування у відкритому та закритому ґрунті.

Технологія вирощування

В кінці квітня проведено висів насіння в паперові стаканчики. При появі сходів (початок травня), рослини висаджено на грядку одним рядком з інтервалом 20 см та забезпечено майже до 20-х чисел травня накриття агроволокном, натягнутим на дуги. Рослини вирощувались на вертикальних опорах. За період вегетації огірки підживлювались 10 разів: перші 3 рази комплексними мінеральними добривами з мікроелементами, всі наступні – органічними добривами з додаванням гумату калію. Грядки мульчувались.Результати

Гібрид не можна назвати ультрараннім, скоріше середньораннім. У фазу плодоношення вступив на 59-й день після сходів замість 34-40 дня за інформацією виробника. Довгий час рослини радували лише потужним ростом і широким листям. Масово зав’язь появилась лише з утворенням бічних пагонів. Цвітіння надзвичайно інтенсивне. Збір зеленців необхідно проводити через кожні 2-3 дні, в іншому випадку вся наступна зав’язь засихає, що відчутно знижує загальну величину зібраного врожаю. Гібрид також потребує інтенсивного, систематичного підживлення.

Плоди розробник охарактеризував, як корнішонного типу. З цим складно погодитись, навіть молодесенька зав’язь досить продовгувата, а 4-х денні плоди вже виростають до 13 см. У листовій пазусі одночасно утворюється та розвивається 1-2 огірка. Плодоношення особливо тривале.

Загальне враження

Недорогий гібрид, здатний розкривати закладений в ньому високий потенціал за посиленого догляду.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.