Огірок Городський огурчик F1
ТМ SeedEra. Виробник – ТОВ «Сімейний Сад», Україна

Характеристики виробника

Партенокарпічний пучковий корнішон для лоджій, балконів, веранд, відкритого і захищеного ґрунту. Завдяки підвищеній тіньовитривалості пристосований до обробітку на підвіконні. Вступає в плодоношення на 40 день після сходів. Зеленці бугорчасті, білошипі, довжиною 9-12 см, діаметром 2-2,7 см, масою 75-90 г. В вузлах формується в середньому по 3-9 зав’язі. Стійкий до хвороб.

Технологія вирощування

Гібрид вирощувався як балконна культура та у відкритому ґрунті влітку.

Балконна культура: 15.03 у пластмасове відро об’ємом 8 л посіяно 3 насінини гібриду. Ґрунтосуміш – дерновий чорнозем з додаванням однієї склянки попелу та 2-х столових ложок нітроамофоски. Рослини вирощувались на вертикальних опорах. Щотижнево проводилось підживлення розчином Rost-концентрату (N-P-K 5:5:5).

Відкритий ґрунт: 09.06 насіння висіяно у в наповнені земляним субстратом індивідуальні паперові стаканчики без дна. З появою перших петельок, а це 16.06, рослини висаджено на грядку. Перед посадкою коренева система звільнялась від паперової обгортки. Розсада на постійному місці вирощування розміщувалась одним рядком з інтервалом 20 см. Посадки на 10-ть днів накривались агроволокном. Рослини вирощувались на вертикальних опорах. Грядки утримувались в замульчованому стані. За період вегетації проведено 4 кореневих підживлення мінеральними та органічними добривами.Результати

При вирощуванні на балконі, гібрид  надзвичайно непримхливий. Без особливих зусиль вдалось отримати красиві рослини максимальною висотою 1,3 метра із низькою властивістю до пасинкування та рясним зав’язуванням плодів. Завдяки невеликим розмірам та підвищеній тіньовитривалості  огірки дуже комфортно почувалися в умовах  балкону з його обмеженим простором та частковим браком ультрафіолету. Разом з тим, саме балкон дав рослинам той захист і вологість, які вони дуже потребують, адже в умовах відкритого ґрунту гібрид не міг успішно протистояти тим багатьом викликам, якими переповнений відкритий простір і ефективність його віддачі на грядці прирівнювалась мало що не до нуля. Перший врожай був готовий до збору в районі 50-го дня від появи сходів.

Гібрид характеризується букетним типом плодоношення. В одній пазусі закладалося та розвивалося в середньому біля 4-х зав’язей. Огірочки краще не перетримувати на рослині, оскільки в такому випадку наступна зав’язь ще навіть не зацвівши завмре.

Плоди невеличкі, продовгуваті, вагою 30-35 г, довжиною 10-12 см, діаметром 2-3 см з малою кількістю горбочків та білими довгенькими шпичечками. Ароматні, приємного огіркового смаку. Досить швидко старіють, втрачаючи при цьому харчову привабливість.  Термін плодоношення становив біля одного місяці. Далі рослини почали стрімко втрачати декоративність, жовтіти та всихати.

Загальне враження

Завдяки підвищеній стійкості до браку освітлення та букетному типу плодоношення, гібрид при вирощуванні на балконі тішить око густою яскравою зеленню і рясною зав’яззю. Але через невелику вагу огірочків і, відповідно, низьку продуктивність, до того ж ще й обмежену коротким вегетаційним періодом, гібрид наділений більше декоративною, ніж споживчою привабливістю.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.