Перець солодкий Фіолетовий красень  (Purple Beauty)
Виробник – невідомий, країна походження – США

Характеристики виробника

Кращий вибір раннього, солодкого перцю. Рослини невисокі, дуже міцні; безперервний збір середніх по розміру плодів (150 г) забезпечує великий врожай. Плоди прекрасні! Мають чудову, чітку текстуру, смак і аромат солодкого перцю. Користуються великою популярністю на ринку.

Технологія вирощування

Посів на розсаду: кінець січня — початок лютого. Під час догляду за розсадою використовуються живильні та стимулюючі препарати типу спрей «Преміум», Royl Mix, MASTER, Біокомплекс БТУ-р, Rost-концентрат, Епін та інші. На грядку розсада висаджується наприкінці квітня — на початку травня у віці 75–80 днів. На грядці рослини розміщуються двома рядами, у шахматному порядку з інтервалом між рослинами в ряду 35 см. Для приживлення розсади та подальшого кращого розвитку рослин посадки на місяць-півтора накриваються агроволокном, натягнутим на дуги. Підживлення проводиться із середини травня до кінця липня: перший місяць комплексними мінеральними, а далі органічними добривами. Грядки утримуються в замульчованому стані. За надмірного висихання ґрунту — обов’язковий полив.
Результати

Насіння цього перцю у складі міксу сортів подарували друзі із США. Він відразу став нашим улюбленцем. Перш за все треба відзначити надзвичайну невибагливість. Ще в юному, розсадному віці він був найміцніший. Після висадки в ґрунт скоро пішов в ріст і не зважаючи на примхливу травневу погоду, нерідко з холодними ночами і сильними вітрами вдень, першим утворив чисельну зав’язь, завдяки чому раніше за всі інші сорти почав віддавати урожай.

Якщо в переважної більшості сортів перцю після зав’язування плодів цвітіння припиняється і відновлюється лише після збору врожаю, то в цього сорту практично немає періоду коли б він не квітував. Завдяки такій властивості на кущі одразу є перець в біологічній, технічній стиглості, молода зав’язь що розвивається та квіткові пупляхи, а кількість плодів доходить до 7-9 шт.

Молоді перчини мають майже чорний колір. По мірі достигання цей колір поступово світлішає, набуває коричнюватого, далі зеленкуватого відтінку і під кінець плід стає темно-червоним. Враховуючи те, що на кущі одночасно перебуває перець різного степеню достигання, від чорного до червоного, грядка дивиться дуже чепурною, контрастною та красивою.

Кущ висотою 50-55 см. Плоди кубовидної форми, вагою 100-120 г, окремі до 211 г, з товстими стінками, чудового смаку.

Сорт хворобостійкий, добре адаптується до несприятливих погодно-кліматичних умов, толерантний до низької вологості ґрунту.

Загальне враження

Високоврожайний ранньостиглий, невибагливий, стійкий сорт з плодами високої якості. Відмінно.

Насіння перцю цього сорту вже можна придбати і в Україні.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.