Редиска Сора
Професійне насіння, виробник – Нунемс Заден

Характеристики виробника

Швидкостиглий сорт крупноплідної, всесезонної редиски – перший збір врожаю (при оптимальних умовах вирощування) через 20-22 дні після появи сходів. Гарно переносить зниження температури, тому відмінно підходить для вирощування у плівкових теплицях ранньою весною та восени.Результати

Улюблений сорт завжди урожайної редиски із стабільно високим результатом як в умовах закритого, так і відкритого ґрунту.

Вже не вперше висіваємо і кожен раз не можна налюбуватись. Гичка маленька, коренеплоди високих товарних якостей, витончені, вишукані, однорідні, кругленькі з біленьким при кінці хвостиком,  відмінних смакових характеристик. Особливо соковитою та ніжною редиска вдається при вирощуванні в тепличці чи парничку.

Редиска готова до збору вже через 25 днів. До цього часу коренеплоди набирають вагу 36-44 г.  В осінньому посіві Сора  виростає особливо великою. Середня вага 45-50 г, окремі до 55 г.

Основні переваги сорту редиски Сора: швидкостигла, великоплідна, витривала до низьких і підвищених температур, добре плодоносить навіть в легкому затіненні, стійка до стрілкування, чудовий смак.

На сьогодні сорт Сора став надзвичайно популярним і користується підвищеним попитом, а тому випускають його в продажу хто тільки не хочеш. Діапазон цін також неймовірно широкий, але зазвичай чим дешевша вартість, тим на виході нижча якість продукції, до того ж, в насіннєвих пакетах навіть появляються домішки чогось іншого. Ось фото того, що виростає з насіння, придбаного за шкалою від найдорожчого до найдешевшого без подальших коментарів:

  • Професійне насіння, виробник Нуменс Заден, Голандія:
  • GOLDEN GARGEN, виробник ТМ «Голден Гарден:
  • Агро Майстер, виробник не зазначений:

Загальне враження

Сорт незмінний улюбленець. Насіння в порівнянні з іншими сортами досить дороге та воно варте того. Єдине застереження – необхідно прискіпливо вибирати виробника і віддавати перевагу авторитетному, з беззаперечно високою репутацією.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.