Помідори Медово-цукровий
Характеристики

За показниками врожайності, смакових характеристик і краси цей сорт є просто неперевершеним.

Кущі міцні, галузисті, із середньої густини листяним покриттям, індетермінантного типу розвитку. Високорослі, до закінчення вегетації за доброго догляду можуть досягати навіть 1,8 м. Потребують формуванні й найкращий результат демонструють за вирощування у 2–3 стебла.

Плодоношення рясне, кущі густо всипані плодами, яких з однієї рослини вдається зібрати приблизно 22 штуки. Вага чимала й у середньому становить десь 180 г. Перші взагалі великовагові, до 400 г, наступні менші. Форма може бути дуже різноманітною: круглою, конусовидною, хоча переважає приплюснуто-округла. Інколи аж не віриться, що це з одного куща. Про колір говорять, що плоди неначе налиті медом. Насправді так воно і є. У період переходу до повної біологічної стиглості деякі можуть мати зеленуваті плечики, але вже повністю достиглі – однотонні, насичено-оранжеві, аж сяють. Помідори славляться своєю густою м’ясистістю із малим вмістом насіння та підвищеною цукристістю. Просто супер.
За строками достигання сорт середньостиглий і першими плодами вдається поласувати не раніше 20-х чисел липня, зате плодоношення триватиме аж до морозів.

Треба зазначити, що від сорту хотілося б дещо більшої стійкості, адже посушливого року деякі плоди вражалися вершинною гниллю. За нашої, зазвичай вологої, погоди ця слабка сторона сорту не є серйозною проблемою й, навіть якщо не враховувати цих декількох пошкоджених плодів, з одного куща вдається зібрати до 4,0 кг чудової якості товарних помідорів.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.