Кабачок Матрос

ТМ SeedEra. Виробник – ТОВ «Сімейний Сад», Україна

 

Характеристики виробника

Високоврожайний сорт кабачка-цукині, вегетаційний період 45-50 днів. Рослина кущового типу, потужна. Плоди циліндричні, слаборебристі зелені з малюнком у вигляді смужок і дрібних точок, масою 07-1,3 кг, не схильні до переростання. Шкірочка тонка, м’якуш білий, щільний, ніжний, гарного смаку. Стійкий до борошнистої роси, транспортабельний, холодостійкий, Використовується для споживання у свіжому вигляді та переробки.

 

Технологія вирощування

11.04 насіння на розсаду висіяно в індивідуальні паперові стаканчики із земляним субстратом. У віці 5-ть днів (21.04) рослини висаджено на грядку та накрито пластиковими пляшками об’ємом 6 л. Під захистом розсада перебувала 2 тижні. Після зняття накриття грядку відразу замульчували.

В травні проведено 3 підживлення органічними та мінеральними добривами.
 

Результати

Рослини кущового типу, дуже красиві, потужні і потребують багато місця. Листки могутні,  темно-зелені із сріблястими мазками та тримаються на товстих, довгих черешках.

За строками достигання сорт скоріше ранньостиглий, ніж середньостиглий. При розсадному вирощування цвітіння розпочалося в кінці травня, а збір першого врожаю – 09.06, тобто, на 54-й день від появи сходів. Цвітіння рясне, дружнє з великою кількістю квітів жіночого типу та триває до морозів.

Плоди довгі, тонкі, гладенькі, дещо гранчасті. Забарвлення цікаве, оригінальне: темно-зелене із безліччю світлих вкраплень та чіткими, світлими, поздовжніми полосами. Шкірка тонка, м’якуш білий, щільний і смачний. Плодам характерна помірна сила росту, що дає змогу збирати якісний врожай навіть з інтервалом один раз в сім днів. При цьому насіннєва камера залишається слабо розвиненою, а споживчі характеристики хорошими.

Врожайність висока. При систематичному зборі молодих кабачків-цукині, три кущі за сезон здатні дати більше, як 19 кг якісних плодів.

В липні спостерігалось захворювання на борошнисту росу яке вдалось локалізувати, а в подальшому знешкодити посипанням по листю сумішшю вапна і сірки змішаних у співвідношення 1:1.

 

Загальне враження

Чудовий сорт кабачка-цукині недорогого цінового діапазону, який по багатьох показниках не поступається гібридам. Відмінно.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.