Помідори Де-Барао Царський
Характеристики

Середньостиглий, інколи демонструє себе як середньопізній сорт помідорів індетермінантного типу. Кущі міцні, з товстими стеблами та лапатим листям. До закінчення сезону набирають у висоту 1,8 м й вище та потребують систематичного підв’язування і пасинкування. Добре ростуть і плодоносять в легкому затінку.

Плоди – товста, туга сливка з невеликим носиком. Шкірка тонка, але помідори стійкі до розтріскування. М’якуш насиченого рожевого кольору, який по мірі достигання переходить у рожево-червоний, хорошої, дещо щільної текстури, гармонійного, кисло-солодкого смаку. Вага найвища серед всіх інших представників типу Де-Барао і коливається в межах 80-120 г, що дає змогу проводити збір майже одномірних помідорів.
Рекламують, що з одного куща можна зібрати 10-15 кг помідорів, а за інтенсивного підживлення – 20 кг. Поговорюють навіть про випадок врожайності в 70 кг з куща. Хто зна, чи можна цьому йняти віри, або як це вже треба організувати догляд, але за звичайної агротехніки у відкритому ґрунті за умови формування рослини в одне стебло отримали врожайність на рівні 1,7 кг з куща, а за формування в 3 стебла – 2,5-3,0 кг з куща.

Сорт стійкий до зміни погодних умов та в комплексі з профілактичними обробками добре протистоїть різноманітним захворюванням.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.