Ємність для замочування насіння.

IMG_2455Основа хорошого врожаю закладається ще до посіву насіння і залежить не тільки від сортових характеристик, а і від якості насіння. Багато городників до цих тез добавили б ще передпосівну обробку насіння. Чесно кажучи, я не особливий прихильник таких маніпуляцій і застосовую їх вкрай рідко. Насінина – жива структура і її легко пошкодити одним необережним кроком. Під час обробки вона може перенести стрес та навіть загинути від опіків, задухи чи пересушування, що особливо небезпечно в період появи ще мікроскопічного росточка. Тому при виборі насіння віддаю перевагу відомим фірмам-виробникам з хорошою репутацією які відпускають на ринок вже оброблене насіння.

Якщо все ж таки за це берусь, то в якості тари мені дуже зручно використовувати лоток для льоду, оскільки в його чисельних комірках можна одночасно розміщувати декілька сортів чи видів насіння.

IMG_2456Щоб не переплутати в яку комірку який сорт покладено, на листок зошита ставлю лоток, обводжу його контур, зазначаю розміщення комірок і з врахування цих позначок вимальовую структуру лотка на папері. В середині намальованих квадратиків пишу назву сорту, можна добавити дату, кількість насінин чи іншу інформацію.

У верхньому лівому кутку, як на лотку, так і в зошиті, маркером роблю позначку наприклад у вигляді чорного кружечка – це допоможе завжди орієнтуватись як лоток стояв на папері. З такою міткою лоток можна переміщати, крутити але завжди, як стрілка в компасі, вона покаже вихідне положення. Орієнтуючись на позначку, знову ставлю лоток на листок з написами. Через напівпрозору основу лотка буде проглядатись зазначена назва сорту. Все, можна викладати насіння і не боятись щось наплутати.

25 січня 2016р., (t: -2,8 / +0,2 0С)

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.