Способи вирощування цибулі.

070620152902Цибуля – самий ходовий овоч в кулінарії так як смакує в любому форматі: і підсмажена до золотистості, і як свіже зелене перо чи просто у вигляді порізаних соковитих, гостренького смаку скибочках. Знавці кажуть, що одна людина за рік в середньому споживає 10 кг цибулі. Ото ж вирощуємо цибулю.

Але якщо говорити про терміни посадки, то ніколи в мене цибуля, посаджена весною димкою, не була такою гарною, як висаджена під зиму чи вирощена розсадою із чорнушки. То ґрунт їх засухий, то захолодний, то температура зависока, а потім ще шкідники та хвороби домучують її остаточно.

Зовсім інша справа із цибулею, висадженою димкою під зиму та вирощеною із розсади. Ще коли там розпочнуться городні роботи, а озима цибулька ще восени гарно вкорінилась, а ось зараз пішло в ріст зелене перо (05.03). Сьогодні, висіваючи насіння, розсадою із чорнушки надолужимо час необхідний для розвитку рослин та матимемо ще ряд вагомих переваг. Справа в тому, що в порівнянні з цибульками які вже пройшли річний цикл розвитку, насіння менш інфіковане, до того ж помічено, що на відміну від весняних посадок димкою, однорічна цибуля, що вирощується через розсаду та осінні посадки практично не пошкоджуються личинками цибулевої мухи (зміщується період вегетаційної привабливості культури відносно терміну льоту шкідника). Та і посадковий матеріал із насіння дешевший, сорти сіємо які до вподоби бо вибір більший. До речі, в розвинутих країнах вже давно ніхто не вирощує цибулю із димки, а отримують товарну цибулю з насіння за один сезон. Саме тому такі два способи вирощування цибулі і застосовую.

07 березня 2016р. (t: +5,9 /+9,4 0С)

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.