Зелені культури Бораго
Зелені культури  Бораго

Професійне насіння, виробник – Хем Заден, Нідерланди

Характеристики виробника: однорічна рослина, культивується як овочева рослина. З давнини знана як джерело бадьорості і здоров’я. Містить вітамін С, каротин, яблучну і лимонну кислоти, ефірне масло, дубильні речовини, кальцій. В їжу використовують молоде листя рослин. Їх добавляють в салати, тушкують, використовують як гарнір до м’яса, добавляють в окрошку, супи. Корінням огіркової трави можна ароматизувати напої. Крім того ця трава гарний медонос.

Технологія вирощування: для збору молодих рослин у фазі 2-4 листка, насіння висівалось без попередньої обробки безпосередньо на грядку в два строки: середина квітня, третя декада квітня. Інтервал між рослинами в ряду 4-5 см. Для вирощування дорослих рослин відстань збільшується до 20-25 см. Сходи появляються через 10-12 днів. Підживлення та полив не проводились.
Результати: бораго надзвичайно просте у вирощуванні і не потребує особливого догляду. Перевага надавалась як зеленій культурі для приготування весняних салатів із молодих рослин. Збір розпочався на 25-30 день вегетації. Листя має сильний огірковий запах, але не смак і по мірі росту стає все більше опушеним та цупким.

Загальне враження: як би не вихваляли бораго і якої б довжини не давали перелік можливих напрямків використання, навіть молодюсінькі листочки для їжі здалися занадто жорсткими і колючими. Заставити облюбувати їх не спромігся навіть сильний огірковий аромат. Без сумніву, бораго, як салатна культура, має своїх прихильників, але ми в їх число якось не попали.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Exempel pa Erektil dysfunktion ED anser att Erektil dysfunktion inte ihalig. Ibland ar ED ovanligt. Manga man som ser ut som har lag sjalvkansla och fyller tva