Морква Скарла
Агропакгруп, виробник – Clause Tezier (Франція)

Характеристики виробника

Пізній сорт моркви Фракійського типу. Коренеплід крупний (200-300г) циліндричний, звужується до кінця. Високий вміст каротину. Поєднує гарні смакові якості та лежкість. М’якуш інтенсивно-оранжевого кольору. Стійкий до стрілкування. Довжина 20-22 см, діаметр 4-6 см. Вегетаційний період 140-145 днів. Призначений для споживання у свіжому вигляді, зберігання та переробки. Врожайність до 100 т/га.

Технологія вирощування

Насіння посіяно в 20-х числах квітня. Для посіву робились неглибокі ямки з  інтервалом 5 см в які клалось декілька насінин. Сходи появились в першій декаді травня. Рослини проріджувались при наявності 2-х справжніх листочків. Проведено два підживлення. Грядки мульчувались.Результати

Сорт пізніх строків достигання. Коренеплоди великі, видовжені, до 20 см, з гострим кінчиком і потребують глибокого передпосівного обробітку ґрунту. М’якоть не вирізняється якимось особливим смаком і на наш погляд містить значну частку сухих речовин, що надає моркві високого рівня лежкості. Врожайність навіть дещо вища, ніж було заявлено виробником і це явно не межа.

Загальне враження

Хороший сорт для довготривалого зберігання.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.